решение задач, решение контрольных работ
         
Главная Оплата Полезное Партнеры Сотрудничество Гостевая

 

 

Перечень предметов

Высшая математика

Теория вероятностей

Математическая статистика

Математическое программирование

Физика

Химия

Сопромат

Информатика. Программирование

Английский, французский язык

Другие

 

Перечень услуг

Решение задач

Решение контрольных работ

Решение домашних заданий

Решение тестовых заданий

Решение лабораторных работ

Решение задач по математике online

Решение заданий дистанционной формы обучения

Репетиторство по математике online

Решение домашних заданий по математике онлайн

 

ЗАКАЗАТЬ РЕШЕНИЕ ЗАДАЧ И КОНТРОЛЬНЫХ РАБОТ

О нас

Автоматическая система заказов решения

 

Поиск по сайту

 

Купить готовое решение

Высшая математика
Физика
Программирование
Теория вероятностей и математическая статистика

 

 

Статьи

Математика. Высшая математика

Історія і філософія шкільної алгебри

Шкільна математика середніх і старших класів загальноосвітніх шкіл складається з двох частин: алгебра і геометрія. На вивчення першої з них зазвичай відводиться більше навчальних годин, завдання з алгебри частіше пропонуються на екзаменах та атестаціях, але при цьому вона менш впорядкована ніж геометрія. Якщо геометрія ще від античних часів визнавалася всімаі впродовж багатьох століть ніхто не змінював її назви, то назва алгебра з'явилася лише в 9 ст. і її не визнавало багато вчених.

Слово алгебра арабського походження. У математику воно увійшло завдяки праці "Книга про відновлення і протиставлення" середньоазійського математика аль Хорезмі. У ній пропонувалися нові для того часуприйоми розв'язування рівнянь першого і другого степеня. Зокрема показувалося, що від'ємний член з однієї частини рівняння можна переносити в іншу з протилежним знаком.

В Іспанії алгебраїстами називали костоправів. Згодом працю аль Хорезмі під назвою "Algebr" переклали латиною, а науку про розв'язування рівнянь стали називати алгеброю. В Європі її називали також "мистецтвом косс" або "правилом косс" - від італійського слова "косс", яким називали будь-яку річ і невідоме в рівнянні. Невідоме число і його степені тоді називали коссичними числами.

У середні роки одним з перших алгебраїчну символіку започаткував чех Ян Відман у книзі "Швидкий і гарний рахунок для всіх купців" (1489 року). Він перший увів знаки плюс і мінус і позначав окремими буквами невідоме число, його квадрат, куб та інші степені. Чех Рудольф із Явора у 1525 році надрукував книгу "Швидкий і гарний рахунок для за допомогою дотепних правил алгебри, яку звичайно називають косс". У ній він розглядав і рівняня з двома змінними, позначаючи їх різними буквами, і знаки коренів. Науку, яку ми тепер називаємо алгеброю, в середні віки в Європі одні називали "мистецтво косс", інші - "мистецтво алгебр" чи й "мистецтво герб". В арабській "аль-гебр" перша частина - артикль.

Франсуа Вієт (1540-1603), якого вважають "батьком алгебри", назву алгебра вважав варварською. І. Ньютон (1643-1727) називав її загальною арифметикою. Інші автори - універсальною арифметикою. Навіть у 19 столітті в шкільній програмі кількох європейських держав замість звичної для нас "алгебра" писали "арифметика" або "загальна арифметика". Отже, назва науки "алгебра" утверджувалася тривалий час і не просто.

1 - 2 - 3

 

Rambler's Top100

R328927684461
U289298247385
Z356034335432

41001549403012

Контакты:

Обратная связь
Оценка заказа
viber: +380504007280
skype: didenko.om 

Если форма обратной связи не работает, то присылайте задания  прямо на почтовый ящик: stud-zakaz@yandex.ru

решение задач, решение контрольных работ, решение математики, решение теории вероятности, решение математической статистики, решение математического программирования, решение физики, решение химии, решение информатики, решение программирования, решение сопромата, решение английского языка, решение статистики
studzakaz.com 2010-2017
использование материалов сайта в комерческих целях запрещено